Giriş
Benefit Fitness Consultancy
Türkçe · İngilizce

Biz Kimiz ?

BENEFIT FITNESS CONSULTANCY,
Türkiye’de fitness sektörünün kurumsal yapılanmasındaki eksiklikleri gören ve bu konuda tecrübelerini birleştirme kararı alan spor kökenli, spor eğitimi almış, uzun yıllar spor işletmeciliği yapmış dört profesyonel spor yöneticisi tarafından 2006 yılında kurulmuştur.


Jülide Sonat :Eski profesyonel basketbolcu. Basketbol ve spor ekipmanları sektöründe uzun yıllar yöneticilik yapmış olup, firmaya bu konulardaki deneyimleri ile katkıda bulunmaktadır.

T. Mehmet Karagemicioğlu :
Eski profesyonel voleybolcu. Fitness ve spor sektöründe uzun yıllar işletme ve yöneticilik yapmış olup, firmaya bu konulardaki uzmanlığı ile katkıda bulunmaktadır.

Tunç Tunçel : Fitness sektöründe uzun yıllar üst düzey yöneticilik yapmış olup, firmaya satış- pazarlama ve eğitimleri konusunda uzmanlığını aktarmaktadır.

Kurucu ortakların herbirinin spor ve fitness sektöründeki uzmanlık alanlarının farklı olması, verdikleri danışmanlığın ihtiyaca göre çözümlerin oluşturulmasında etkin olmaktadır. Gerektiğinde, belli konularda alanlarında uzman kişiler yurtiçi ve yurtdışından dönemsel veya uzun vadeli olarak temin edilir.

Ayrıca, her tesis için ayrı bir strateji ve planlama hazırlanarak, ihtiyaca göre hizmet ve personel takımı oluşturulur.

İşletmeler için mevcut standart bir sistemi kurmaktan öte; tesisin fiziki yapısı, bulunduğu bölge ve seslendiği hedef kitleye göre özel bir sistem oluşturulur. Büyük kentlerin A+ hedef kitle grubuna hitap edecek mega projelerden, küçük beldelerdeki sınırlı kapasiteye sahip işletmeler için de doğru sistemi oluşturan paketler sunuyor olması ekibin var olan deneyimini daha üst seviyelere taşımıştır.

Genç ve dinamik eğitimci kadrosuyla fitness alanında en son trendler takip edilir.

Hesaplar   Ek Sayfalar   +Sayfa Ekle   Google