Benefit MERSİN Health & Fitness Club

1500m2 genişliğinde, üyelik sistemiyle çalışan özel bir kulüptür.Merkezimizde cardio fitness, ağırlık ve serbest ağırlık alanları dünyanın bu konuda lideri olan Amerikan Cybex firmasının en son teknoloji ve en üst model ekipmanlarıyla donatılmıştır.

Cybex'in Benefit Health & Fitness Club'a sağladığı ekipmanlarda kişiye özel eğlence sistemi PEM ile TV, IPod bağlantısı, film izleme seçeneği ve yirmiyi aşkın kişisel program bulunmaktadır. Ağırlık ekipmanları bilime dayanılarak üretilmiş olup gerek ergonomik, gerek bio-mekanik açıdan dünyanın en sağlıklı, en sonuca yönelik spor teknolojisinin ürünleridir. Tesisimizde özel sertifikalı uzmanlar ve egzersiz program takibi, beslenme danışmanlığı, performans testleri, stüdyo dersleri, Balanced Body Pilates, Schwinn Spinning gibi spor aktiviteleri sunulmaktadır. Spinning stüdyosu ve Stretching alanına ek olarak Spa alanı, 200'ü aşkın dolabıyla rahat ve konforlu soyunma odaları, sauna ve buhar odası bulunmaktadır. Ayrıca, leziz mönü seçenekleri ve eşsiz konumu ile Cafe/Restaurant cazip bir buluşma noktası olacak.

etiketler: mersin spor salonu mersin spor tesisi mersin forum spor salonu mersin forum spor tesisi mersin fitness mersin fitness merkezi mersin forum fitness merkezleri mersin benefit mersin

Hesaplar   Ek Sayfalar   +Sayfa Ekle   Google